Захист бізнесу

Спілка українських підприємців виступає на захисті законних прав членів Спілки. Через публічні звернення, участь в робочих групах та зустрічі з керівниками ключових органів влади СУП відстоює право кожного члена на рівні і прозорі умови ведення бізнесу в країні

Сьогодення диктує свої правила, і Спілка українських підприємців не може залишатися осторонь проблем, які найбільше турбують український бізнес. З метою захисту інтересів учасників Спілки від неправомірних дій з боку правоохоронних органів СУП проводить активну діяльність у цьому напрямку.

Зокрема, створено Комітет із захисту бізнесу, члени якого займаються тривалою роботою з вирішення нагальних проблем учасників, що звернулися за допомогою. Представники СУП, а також голова Комітету Катерина Гупало входять до складу робочих груп при Кабінеті Міністрів України, СБУ, АМКУ і відстоюють права членів СУП на всіх рівнях.

Знаковою подією для Спілки стало підписання меморандуму зі Службою безпеки України про співпрацю в сфері захисту підприємців. Мета меморандуму – забезпечення прозорості діяльності Служби безпеки України та запобігання непропорційності обсягу вжитих процесуальних заходів, порушень порядку проведення обшуків та порушень законних прав суб’єктів підприємництва в Україні. В рамках меморандуму СУП та СБУ проводять регулярні робочі зустрічі з виявлення і вивчення прецедентів порушення законодавства з боку правоохоронних органів щодо українських підприємств.

Окремий напрямок роботи Комітету із захисту бізнесу - захист учасників Спілки від неправомірних дій третіх осіб (рейдерство). Детальне заглиблення в історію справи, офіційні звернення до законодавчих, регуляторних, виконавчих органів, в тому числі Президента та Прем'єр-міністра України, діяльність в спеціальних комісіях та робочих групах приносить позитивний і законний результат.
 
За цими напрямками роботи СУП уже має успішні кейси таких компаній:Комітет із захисту бізнесу розробив Методичку, яка допоможе підготуватися до обшуків на підприємстві, щоб не потрапити на гачок незнання власних прав.

Переглянути Методичку

Новини розділу