СУП підписала Лист про наміри з Бізнес-клубом KIKstarter (Словенія) щодо співробітництва у сфері розвитку місцевого бізнесу
СУП підписала Лист про наміри з Бізнес-клубом KIKstarter (Словенія) щодо співробітництва у сфері розвитку місцевого бізнесу
14 травня 2019

Спілка українських підприємців підписала Лист про наміри з Бізнес-клубом KIKstarter (м. Камнік, Республіка Словенія) щодо співробітництва у сфері розвитку місцевого бізнесу! Підписання документу стане важливим кроком у налагодженні взаємодії та обміну досвідом СУП з європейським бізнес-середовищем.
Укладання угоди відбулося в рамках серії навчальних візитів серед українських громад та словенських муніципалітетів «Подорож для знань - подорож для змін / управління знаннями через навчальні візити» за підтримки «U-LEAD з Європою».

Лист про наміри передбачає:
1. Взаємообмін інформацією;
2. Проведення спільних заходів для розвитку співпраці (круглі столи, дискусії, навчальні візити, навчання, вебінари тощо);
3. Планування потенційних спільних проектів;
4. Залучення до спільної взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування, незалежних експертів, представників громадських організацій та наукових установ.

СУП також вбачає такі подальші перспективи співпраці як:
1. Взаємна допомога у побудові торгових відносин (дослідження ринку);
2. Взаємообмін інформацією та участь у виставках;
3. Створення спільних підприємств;
4. Міжнародний Company Visit у вигляді вебінару;
5. Взаємна допомога в підготовці / дослідженні необхідних експортних вимог (сертифікація, технічні регламенти, необхідна документація).

Клуб KIKstarter було створено 3 роки тому. Він об’єднує 60 компаній, а річний обіг учасників Клубу становить 532 млн євро. Учасники клубу працевлаштовують 70% населення регіону Камнік у Словенії.
У клубі функціонують кооператив та бізнес-акселератор, що покликані допомогати молодим підприємцям започатковувати власну справу.
Підписантом угоди з боку СУП виступила в.о. виконавчого директора Спілки Тетяна Паламарчук.

Ще новини